• (48) 883 979 846
  • hydroserwis24h@wp.pl
  • Pon - Pt. 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: Pogotowie, mechaniczne udrażnianie kanalizacji Warszawa

Udrażnianie kanalizacji Przepychanie kanalizacji Warszawa

Udrażnianie kanalizacji

Kanalizacyjne

Posiadamy niezbędny sprząt do udrażniania kanalizacji - mechanicznie i ciśnieniowo. Specjalne końcówki udrożnią, wyczyszczą kanalizację w Państwa domu..

Pomogliśmy już setkom gospodarstw, przy awariach zatkanej kanalizacji. Nasz czas reakcji to max 2h Posiadamy przedewszystkim umiejętności i odpowiedni sprzęt do zapchań, w trudno dostępnych miejscach..

Zadzwoń
1998

Istniejemy od

Hydraulik Przepychanie kanalizacji Warszawa

Udrażnianie Kanalizacji

Szczerze polecam. Zapchany odpływ ze zlewu i zmywarki. Wypróbowaliśmy wszystkich sposobów, efekt był żaden lub na chwilę. W końcu zatkało się na amen. Telefon do firmy, wizyta fachowca i znowu możemy korzystać ze zmywarki i zlewu jak dawniej. Szybko, profesjonalnie i niedrogo. A temat wcale nie był łatwy ze względu na długość rur, ilość kolanek i całkowitą niedrożność. Pan fachowiec bardzo miły. I nie miejcie złudzeń, popularny chemiczny preparat do udrażniania rur nie pomoże, a może nawet zaszkodzić.

Krzysztof

Rudnicki

Rzetelna i fachowa pomoc w ekspresowym tempie. Panowie profesjonalnie poradzili sobie z zatorem w brodziku prysznicowym. W przypadku problemów w przyszłości, na pewno skorzytam z usług ponownie. Szczerze polecam!

Usługi udrażniania kanalizacji Warszawa

Przepychanie kanalizacji Warszawa
Usługi udrażniania kanalizacji Warszawa
Warszawa

Udrażnianie zlewu

Warszawa

Udrażnianie deszówki

Warszawa

Udrażnianie toalet